Greitos Paskolos

Dienos lekia taip greitai, o pinigai dar greičiau, kartais atsitinka taip, kad likus kelioms dienoms iki algos prireikia greitos paskolos. Kur kreiptis su tokiu prašymu? Aišku, kaimymas ar draugas neliks labai patenkintas, jeigu dažnai prašysite suteikti greitą paskolą. Eiti į lombardą irgi kažkaip nesolidu. Tokiu atveju greitos paskolos verta užsukti į kokią nors greitųjų kreditų bendrovę.

Jų dabar išties nemažai. Vienos įmonės greitas paskolas išduoda tik internetu, kitos žengė dar toliau ir siūlo pasiimti kreditą tiesiai apsilankius kokiame nors prekybos centre. Šių įmonių pagrindinis tikslas ir yra išduoti kuo daugiau paskolų, todėl neverta jaudintis dažnai prašant trumpalaikio kredito einamiesiems poreikiams patenkinti.

Tačiau neverta pamiršti, kad tokių bendrovių paskolų palūkanos skaičiuojamos kitais masteliais nei paskolų iš banko. Dažnai jos siekia keliasdešimt procentų ir yra pateikiamos ne visiškai aiškiai, todėl vertą prieš prašant greitos paskolos pačiam pasiskaičiuoti kokią metinę palūkanų normą sumokate, gali paaiškėti, kad paskolos ne taip ir reikia, jeigu sąlyginai per metus turite atiduoti dvigubai.

Kaip minėta, greitųjų kreditų bendrovės palūkanas skelbia gan išmoningai todėl reikėtų patikrinti kelias ir pasirinkti įmonę, siūlančią geriausias sąlygas.

Na, o jeigu su greitos paskolos poreikiu susiduriate vos ne kiekvieną mėnesį, tai verta pamąstyti apie savo finansus ir galbūt sumažinti poreikius, kol vėl sugrįš geresni laikai.

Galimybių sutaupyti yra ne viena. Laikraščio ar žurnalo prenumeratos atsisakymas, interneto plano susimažinimas, valgymas ne kavinėje, o namie gamintu maistu, telefono plano pakeitimas tai tik keli iš daugelio variantų kaip išlaikyti daugiau pinigų savo kišenėje užuot juos išleidus ir vėliau ieškant greitos paskolos.