Banko Paskolos

Banko paskolos. Palūkanų normos. Grąžinimas ir įmokos.

Paskolos Suteikimas Gali Priklausyti Nuo Žmogaus Balso

Wednesday, January 4th, 2012

JAV psichologai bankininkų asociacijos užsakymu atliko tyrimą apie patikimus ir nepatikimus banko klientus. Pasak jų, nepavyzdingiausi paskolos grąžintojai yra aštuoniolikos-dvidešimt penkerių metų jaunuoliai, pavyzdingiausi – 45-60 metų amžiaus žmonės. Didesnį polinkį pamiršti laiku sumokėti įmokas turi neaukšto ūgio brunetės, o stambaus sudėjimo žmonės moka sąžiningiausiai. Esate patikimas klientas ar potencialus pretendentas į problemiškus skolininkus, ateityje, galimas daiktas, nustatys į melo detektorių panašus aparatas.

Mokslininkai jau senokai yra išradę unikalų daikčiuką, kuris iš žmogaus balso gali nuspręsti apie jo patikimumą. Šis testas tetruks 5-10 minučių ir banko darbuotojams bus aišku, ar gali duoti paskolą. Tiesa, daugelis bankininkų šį testą kol kas vertina gana skeptiškai.

Beje, pasak psichologų, neracionalus ir neapgalvotas daiktų pirkimas už skolintus pinigus yra tokia pat priklausomybė kaip alkoholizmas, azartiniai lošimai ir pan.

60% Įmonių Negavo Banko Paskolos

Tuesday, February 16th, 2010

Beveik 60% Didžsiosios Britanijos įmonių negavo banko paskolos praėjusiais metais nepaisant aktyvių Anglijos vyriausybės veiksmų paskatinti skolinimą.

IOD instituto atlikta apklausa parodė, kad 57% įmonių buvo atsakyta suteikti paskolą, ir 20% įmonių naudojo kredito korteles, kad finansuotų savo veiklą.

Šis tyrimas prieštarauja neseniai bankininkų išsakytam teiginiui, kad bankai skolina kompanijoms, kurioms reikia pinigų.

(more…)