Paskolos Studentams

DnB NORD bankas žada finansuoti paskolas studentams geromis sąlygomis.

Kandidatų į valstybės finansuojamų paskolų studijoms sąrašai paaiškės tik šių metų spalį, vienas didžiausių Lietuvos bankų kviečia studentus jau dabar užeiti į DnB NORD banką pasitarti dėl paskolų studentams finansinių sąlygų, kad išsiaiškinus visus pliusus ir minusus, jie galėtų išsirinkti sau palankiausią variantą.  Kam ir kokiomis sąlygomis bus teikiamos studijų paskolos pristato DnB NORD banko Kauno regiono vadovas Algimantas Anužis.

Kur reikia kreiptis dėl paskolos studijoms?

Norintieji gauti valstybės remiamą kreditą studentai visų pirma turėtų užpildyti prašymą Valstybinio mokslo ir studijų fondo internetiniame puslapyje www.vmsfondas.lt. Peržiūrėjęs gautus prašymus fondas sudarys studentų, turinčių teisę į lengvatines paskolas, sąrašą, o tuomet kviečiame kreiptis į DnB NORD banką dėl paskolos.

Kokios paskolos sąlygos DnB NORD banke?

DnB NORD banke studentai galės gauti kreditą ne tik studijoms bet ir gyvenimo išlaidoms ar dalinėms studijoms užsienyje apmokėti. Paskolos, kurios dydis priklausys nuo pasirinktos studijų krypties ir, žinoma, kiekvieno studento poreikio, bus teikiamos litais arba eurais, o jų palūkanos bus susietos su kintama trijų mėnesių tarpbankinių palūkanų norma. Norėdami paskatinti studentus rinktis DnB NORD banką, jau parengėme specialią programą, kuri leis studentams naudotis ir kitomis mūsų banko paslaugomis itin patraukliomis sąlygomis. Pavyzdžiui paskolą gavę studentai galės nemokamai atlikti vietinius mokėjimo pavedimus internetu, jiems bus taikomas nulinis tarifas pasiimant grynuosius pinigus iš visų DnB NORD ir SEB bankų bankomatų ir kt.

Kaip bus išmokama paskola?

Gavę studento prašymą, pinigus studijų kainai sumokėti išmokėsime dviem dalimis – pirmąją už rudens semestrą ne vėliau kaip per tris dienas nuo sutarties pasirašymo, o antrąją už pavasario semestrą – ne vėliau kaip iki einamųjų studijų metų kovo 15 dienos. Bankas perves pinigus tiesiai į mokslo ir studijų institucijos sąskaitą. Paskolą gyvenimo išlaidoms padengti išmokėsime kas mėnesį į asmeninę studento sąskaitą lygiomis dalimis. Pinigus dalinėms studijoms užsienyje apmokėti pervesime į asmeninę gavėjo sąskaitą.

Kada reikės paskolą grąžinti?

Sutartis numato, kad paskolą galima pradėti mokėti praėjus metams po studijų baigimo, o palūkanos už suteiktą kreditą mokamos nuo suteikimo dienos. Visą kreditą reikės grąžinti ne vėliau kaip per 15 metų. Svarbu žinoti, kad studentai turės teisę atsisakyti visos ar dalies paskolos be jokių papildomų mokesčių.

Kur reiktų kreiptis dėl paskolos?

Paskolos studentams bus teikiamos visuose DnB NORD banko padaliniuose, todėl jau dabar visi kviečiami užeiti ir iš anksto išsiaiškinti visus rūpimus klausimus.